Вручення дипломів бакалаврів випускникам факультету транспортних та інформаційних технологій

30 червня 2023 року в залі засідань Вченої Ради Національного транспортного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам, випускникам факультету транспортних та інформаційних технологій.

Щирі слова привітання пролунали від першого проректора університету Олександра Грищука, заступника декана факультету транспортних та інформаційних технологій Юлії Мейш, завідувача кафедри транспортних технологій професора Рамазана Хабуддінова, професора кафедри  транспортних систем та безпеки дорожнього руху Оксани Гульчак, професора кафедри інформаційних систем і технологій Михайла Вітра, голови Ради випускників НТУ професора Юрія Палехи, доцента кафедри міжнародних перевезень та митного контролю Олексія Чупайленка, а також від наших випускників Валентини Заварзіної та Романа Лихоліта.  Кожен з виступаючих висловив сподівання, що цьогорічні випускники, які входять в професійне життя в цей важкий для Батьківщини час, принесуть велику користь у вибраній ними галузі промисловості і їх внесок у справу Перемоги буде вагомим. Період навчання наших випускників припав на нелегкі часи: спочатку короновірусна пандемія, а останні півтора роки навчання під час повномаштабної війни, повітряних тривог, при відсутності світла, зв’язку і тепла. Але ніякі задуми ворога не змогли зламати у нас віру і гордість! Адже ми – Українці!

Наші випускники – це професіонали, які зможуть приймати ефективні рішення на кожному кроці їх майбутніх звершень та цікавих відкриттів.

Факультет пишається своїми випускниками-бакалаврами, їхніми здобутками та досягненнями. В цьому році дипломованими бакалаврами стали 272 випускники, з яких 41 отримав диплом з відзнакою. Це надзвичайно важлива та хвилююча подія і для випускників, і для викладачів.

Дорогі наші випускники, щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Бажаємо вам знайти своє місце в житті й гідне застосування набутим в університеті знанням, творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою високі цілі і досягати їх, знайти роботу, яка б приносила матеріальне та моральне задоволення, а також міцного здоров’я, успіхів, удачі.

Ми впевнені, що війна завершиться нашою Перемогою і у відбудові економіки і промисловості Держави з допомогою  нових технологій Ваші знання, будуть особливо значущими і корисними! Але ми не прощаємося з вами. Ми запрошуємо вас продовжити навчання в нашому університети на другому, магістерському рівні. Чекаємо вас у магістратурі. Отже, з деким із вас, хто вирішив завершити навчання, ми прощаємося, проте сподіваюся, що більшості ми скажемо до зустрічі в магістратурі! Нехай Вам щастить у дорослому житті!