Вручення дипломів магістрам Національного транспортного університету 26 січня 2022 року

У святковій атмосфері 26 січня 2022 року відбулось урочисте вручення дипломів «магістра» випускникам автомеханічного факультету Національного транспортного університету.

Екзаменаційні комісії, що працювали на автомеханічному факультеті, розглянули 89 магістерських робіт. З них захищено: на «відмінно» – 60, з оцінкою «добре» – 28, «задовільно» – 1. За результатами навчання в університеті та захисту магістерських робіт на «відмінно» 18 випускників отримали дипломи з відзнакою. Щиро привітали випускників перший проректор, професор Білякович М.О., декан автомеханічного факультету, професор Матейчик В.П., відповідальний секретар приймальної комісії, професор кафедри «Автомобілі» Філіпова Г.А., завідувачі кафедр. Бажаємо нашим дорогим магістрам міцного здоров’я і щастя, терпіння та стійкості, натхнення й удачі, завжди вірити в себе і свої сили, залишатися впевненими, наполегливими та ініціативними, ставити цілі та досягати їх.

Також, 26 січня на факультеті економіки та права відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам 2021 року. Свято пройшло в урочистій обстановці. На урочисте засідання прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад НТУ, зокрема з привітальними словами перед ними виступили декан факультету економіки та права Бондар Н.М., завідувач кафедри іноземної філології та перекладу Шевчук Л.О, завідуючий кафедрою конституційного та адміністративного права Шатіло В.А. Зі словами вдячності від випускників виступили колишні студенти, а нині колеги, від спеціальності «Право» – Яцюк Тетяна, від спеціальності «Економіка» – Панасюк Олег. Дипломи були вручені 73 колишнім студентам, а нині магістрам. Варто відмітити, що кількість дипломів з відзнакою теж досить вагома. Таких дипломів та подяк від Ректора за відмінне навчання отримали 15 студентів-випускників. Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

На факультеті транспортного будівництва, також відбулося урочисте вручення дипломів магістрам, які стали дипломованими фахівцями в галузі транспортного будівництва. Із привітальним словом виступили проректор з наукової роботи Славінська О.С., в.о. декана Бубела А.В., завідувач кафедри проектування доріг, геодезії та землеустрою Павлюк Д.О., заступники декана Соколова Н.М., Цибульський В.М. та керівник відділу якості освіти Харченко А.М. Побажали міцного здоров’я, великої творчої енергії, невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не зупинятися на досягнутому, бути вірними собі і своїм принципам, завжди допомагати один одному, берегти зв’язки з університетом та студентськими друзями.