Вручення дипломів магістрам Національного транспортного університету 25 січня 2022 року

25 січня 2022 року в залі засідань Вченої ради Національного транспортного університету відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів магістра випускникам факультету менеджменту, логістики та туризму. Магістрами на факультеті стали 76 випускників, з яких 18 отримали диплом з відзнакою. З привітальними словами та щирими побажаннями до випускників звернулася деканка факультету проф. Бакуліч Олена Олександрівна, а також завідувачки випускових кафедр проф. Ложачевська Олена Михайлівна та проф. Воркут Тетяна Анатоліївна. Від усього факультету бажаємо Вам, дорогі випускники, не втрачати амбіцій, наполегливості, впевненості в своїх силах та завжди вірити в себе і в свої можливості!

Також, цього ж дня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам факультету транспортних та інформаційних технологій.

Щирі слова привітання пролунали від декана факультету Данчука В.Д. та завідувачів випускових кафедр: кафедри міжнародних перевезень та митного контролю, д.тн., проф. Прокудіна Г.С., кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки, д.т.н, проф. Аль-Амморі Алі, кафедри транспортних систем та безпеки дорожнього руху, д.т.н., проф. Поліщука В.П.  Кожен з виступаючих висловив сподівання, що цьогорічні магістранти – це майбутні професіонали, які зможуть приймати ефективні рішення на кожному кроці їх майбутніх звершень та цікавих відкриттів.

Факультет пишається своїми студентами-випускниками, їхніми здобутками та досягненнями. В цьому році дипломованими магістрами стали 134 випускника, з яких 19 отримали диплом з відзнакою. Це надзвичайно важлива, хвилююча подія і для випускників, і для викладачів.

Отож, дорогі наші випускники, щиро вітаємо вас з отриманням дипломів магістра. Бажаємо, вам знайти своє місце в житті, знайти гідне застосування набутим в університеті знанням. Бажаємо творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою досяжні цілі і досягати їх, знайти роботу, яка б приносила матеріальне та моральне задоволення. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, удачі, хай Вам  щастить.

Бути добрими і щасливими! Здоров’я Вам і процвітання! У добру путь!