Вручення дипломів магістрів та бакалаврів випускникам – іноземцям факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян

5 січня 2023 року в залі засідань Вченої Ради Національного транспортного університету відбулася урочиста подія – церемонія вручення дипломів магістрів та бакалаврів випускникам – іноземцям ФЗДН.

На урочистих зборах були присутні: проректор з навчальної роботи, проф., к.т.н. Харута В.С., помічник проректора, проф., к.т.н. Токін О.П., в.о. декана факультету, проф., к.т.н. Ковбасенко С.В., заступники декана, доц., к.е.н. Парфентьєва О.Г., доц., к.т.н. Симоненко В.В.

З вітальним словом виступили всі присутні, яка відмітили, що незважаючи на всі труднощі, які пов’язані з пандемією 2 років та російською агресією, що виникали підчас навчання, наші студенти – громадяни різних країн світу змогли на високому рівні завершити навчання в університеті та оволодіти знанням в певних галузях знань. Також було відзначено, що всі захисти магістерських та бакалаврських робіт відбулися на високому рівні в очному режимі – в університеті.

Всі присутні побажали випускникам миру, здоров’я, благополуччя, натхнення, подальших здобутків в професійній діяльності, не зупинятися на досягнутому, навчатися, підвищувати свій професіоналізм, удосконалювати свої знання, ставити перед собою завдання і впевнено вирішувати їх!

Також було запрошено випускників до наступного рівня їх освіти.

Всі студенти висловили подяку за можливість та честь навчання в НТУ ректорату університету, в особі проф., д.т.н. Дмитриченко М.Ф. та всім викладачам, які були з ними та навчали протягом всіх років їх навчання.