Вручення дипломів магістрів випускникам факультету транспортного будівництва

27 грудня 2022 року на факультеті транспортного будівництва відбувся захист кваліфікаційних робіт магістра. Захистився 21 студент на «відмінно» та «добре», з яких 38% магістрів отримали дипломи з відзнакою.
03 січня 2023 року в залі засідань відбулося урочисте вручення дипломів. Вів урочисті збори в.о. декана факультету Бубела А.В. Привітати випускників прийшли проректор з наукової роботи Славінська О.С, завідувач кафедри дорожньо-будівельних матеріалів і хімії проф. Мозговий В.В., заступники  декана Цибульський В.М. та Соколова Н.М.
Бажаємо Вам, дорогі випускники, широкої й світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди!
Випускники уважно слухали вітальні промови та останні настанови викладачів, адже для них розпочинається нова сторінка їхнього по-справжньому дорослого життя.
Хай вам Щастить!!!