Вручення дипломів магістрів випускникам Національного транспортного університету

13 червня 2023 року в залі засідань Вченої ради Національного транспортного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам-науковцям, випускникам факультету транспортних та інформаційних технологій, автомеханічного факультету та факультету транспортного будівництва.

Щирі слова привітання пролунали від першого проректора університету Олександра Грищука, проректора університету Віталія Харути, декана факультету транспортних та інформаційних технологій Віктора Данчука, декана факультету транспортного будівництва Андрія Бубели, декана автомеханічного факультету Олександра Добровольського, заступника декана факультету транспортних та інформаційних технологій Юлії Мейш, професора кафедри мостів, тунелів та гідротехнічних споруд Костянтина Медведєва, професора кафедри  транспортних систем та безпеки дорожнього руху Ольги Куницької.

Виступаючі висловили сподівання, що цьогорічні магістри-науковці, які входять в професійне життя в цей важкий для Батьківщини час – час широкомасштабних військових дій на території України, принесуть велику користь у вибраній ними галузі промисловості і їх внесок у справу Перемоги буде вагомим. Наші випускники – це професіонали, які зможуть приймати ефективні рішення на кожному кроці їх майбутніх звершень та цікавих відкриттів.

Факультети пишаються своїми випускниками-магістрами, їхніми здобутками та досягненнями. В цьому році дипломованими магістрами-науковцями стали 27 випускників, з яких 8 отримали диплом з відзнакою. Це надзвичайно важлива, хвилююча подія як для випускників, так і для викладачів.

Дорогі наші випускники! Щиро вітаємо Вас з отриманням дипломів! Бажаємо Вам відшукати своє місце в житті, знайти гідне застосування набутим в університеті знанням. Бажаємо творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою високі цілі і досягати їх. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, удачі! Здоров’я Вам і процвітання! Хай Вам щастить! У добру путь! Все буде Україна! Перемога за нами!