Вручення дипломів магістрів випускникам факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян

16 червня 2023 року в залі засідань Вченої ради Національного транспортного університету відбулося урочисте вручення дипломів магістрам факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.

Цей випуск був надзвичайно унікальним та особливим, оскільки всі студенти, які успішно завершили свою академічну підготовку і отримали другу (а дехто навіть третю) освіту, майже два роки тому вступали до Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів, чи Центру міжнародної освіти. Однак, в результаті реорганізації структурних підрозділів, яка відбулась у Національному транспортному університеті у січні 2022 року, вони закінчували вже новостворений факультет заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.

На цій важливій події було вручено дипломи 117 магістрам за 22 освітніми програмами, з них 35 випускників отримали дипломи з відзнакою. Це свідчить про високу якість освіти та рівень професіоналізму випускників. Здобувши високу кваліфікацію, новоспечені фахівці готові стати драйверами розвитку та процвітання, а також внести великий внесок у відбудову економіки та інфраструктури України після визволення її територій від російських окупантів.

З вітальним словом до випускників звернулися керівники університету, які висловили свої щирі вітання. Сердечні слова прозвучали від проректора з наукової роботи Національного транспортного університету Олени Сергіївни Славінської, декана факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян Сергія Володимировича Ковбасенка, а також заступника директора Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Тамари Іванівни Міськової.

Колективи факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян та Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів вітають своїх випускників з вдалим завершенням їхньої освітньої подорожі та бажають успіхів у подальших професійних зусиллях. Цей випуск стане мотивацією для майбутніх студентів та свідчить про важливий крок вперед у наданні якісної освіти та підготовці висококваліфікованих фахівців для нашої країни і за її межами.

Зичимо випускникам щасливої долі, миру та плідної праці для відновлення та розвитку нашої неньки України!