Робоча зустріч викладачів Національного транспортного університету з колегами з Комунального підприємства “Центр організації дорожнього руху”

На минулому тижні представники кафедри транспортних систем та безпеки дорожнього руху факультету транспортних та інформаційних технологій – проф. Ольга Куницька, проф. Оксана Гульчак та доц. Сергій Янішевський, провели робочу зустріч з колегами КП “Центр організації дорожнього руху”.

Глобальний ріст столичного мегаполісу, масштабна урбанізація передмістя, поява на вулицях столиці великої кількості нових транспортних засобів та учасників дорожнього руху, для попередження заторів та небезпечних ситуацій на вулицях Києва, з’явилась необхідність в розбудові нових, сучасних заходів в організації дорожнього руху та транспортних систем. Саме ці проблеми вирішує Комунальне підприємство “Центр організації дорожнього руху” (КП ЦОДР).

Представники НТУ та ЦОДР обговорили напрямки співпраці та партнерства, залучення студентів до практик в Центрі, а також визначили перспективи щодо подальшого працевлаштування випускників на підприємстві.

Головна мета – спільними зусиллями залучати молодих бакалаврів та магістрів до навчання на спеціальностях, від яких залежить розвиток та благоустрій міст України. Тому, також  обговорювались варіанти створення спільних проєктів для підвищення рівня залученості молоді до навчання.