logo

Захист магістерських робіт студентів Центру заочного та дистанційного навчання

З 26 по 28 січня 2021 року в Національному транспортному університеті проходив захист магістерських робіт студентів Центру заочного та дистанційного навчання. Працювало 20 екзаменаційних комісій за 23 освітніми програмами. Захистили магістерські роботи 195 студентів.

Карантинні обмеження, зумовлені пандемією коронавірусу COVID-19, не перешкоджали здобуттю освітнього ступеня магістра. Цього разу захист відбувався в змішаному режимі з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій.

В аудиторіях університету виявили бажання захищатись близько 60% студентів-випускників. Магістри у своїх доповідях вільно володіли матеріалом обраної теми досліджень, демонстрували високий рівень знань та практичну підготовку, висвітлювали актуальні питання результатів проведених практичних досліджень, а на запитання членів комісій давали вичерпні відповіді.

Голови та члени Екзаменаційних комісій відзначили високий рівень виконання магістерських робіт та підготовки усіх здобувачів освіти. Представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальностями в провідних компаніях та установах.

Вітаємо магістрів Центру заочного та дистанційного навчання з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт та бажаємо подальших успіхів!

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО