ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ «ВИРОБНИЦТВА, РЕМОНТУ ТА МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА»

26 січня 2021 року на кафедрі «Виробництво, ремонт та матеріалознавство» відбувся захист магістерських робіт студентів заочної форми навчання за спеціальністю 131 «Прикладна механіка». Карантинні заходи, спричинені пандемією COVID-19, не перешкода до сходження на вершину освітнього ступеня магістра.

Захист відбувався з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій. Представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальністю. Тому в своїх роботах вони використовували реальні практичні матеріали та вже набутий досвід.

Екзаменаційна комісія відзначила високий практичний рівень робіт студентів та індивідуальний підхід до вирішення питань з ремонту.

Це дозволило ухвалити рішення про присвоєння студентам кваліфікації «магістр з прикладної механіки».

Вітаємо магістрів та бажаємо успіхів!