Засідання координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану

10 березня 2022 р. під головуванням ректора університету М.Ф. Дмитриченка відбулося засідання ректорату – координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану.

Прийнято рішення:

1. Заслухано інформацію проректора Булаха О.І. щодо координації діяльності університету з адміністративними, правоохоронними органами та органами територіального захисту.
  2. Заслухано інформацію начальника планово-фінансового відділу Рябоштан Л.Г. щодо своєчасного нарахування та виплати авансу, академічної та соціальної стипендії.
  3. Посилити роботу щодо забезпечення безпеки у корпусах , гуртожитках та на території університету (проректор Булах О.І.)
  4. Підтримувати постійний зв’язок та надавати необхідну допомогу відокремленим структурним підрозділам університету (проректор Грищук О.К.)
  5. Відтермінувати до 01.04.2022 р. щомісячну оплату за навчання студентів та аспірантів університету (проректори Грищук О.К., Славінська О.С., головний бухгалтер Коцюруба С.М.)

Ректор                                                          Микола ДМИТРИЧЕНКО