Засідання координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану

17 березня 2022 р. під головуванням ректора університету М.Ф. Дмитриченка відбулося засідання ректорату – координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану.

1. Заслухали інформацію проректора Булаха О.І. щодо забезпечення життєдіяльності університету та координації співпраці з адміністративними, правоохоронними органами та органами територіального захисту.
  2. Розглянули інформацію начальника планово-фінансового відділу Рябоштан Л.Г. щодо своєчасного нарахування та виплати заробітної плати, академічної та соціальної стипендії.
  3. Розглянули інформацію проректора Грищука О.К. щодо функціонування в умовах воєнного стану відокремлених структурних підрозділів університету.
  4. Розглянули інформацію проректора Славінської О.С. щодо організації науково-дослідної роботи в університеті в умовах воєнного стану.
  5. Розглянули інформацію першого проректора Біляковича М.О. та помічника проректора Токіна О.П. про заходи щодо організації освітнього процесу в університеті.

Ректор                                                          Микола ДМИТРИЧЕНКО