Засідання координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану

23 березня 2022 р. під головуванням ректора університетуьМ.Ф. Дмитриченка відбулося засідання ректорату – координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану.

Присутні: Дмитриченко М.Ф., Білякович М.О., Булах О.І., Грищук О.К., Славінська О.С., Токін О.П., Рябоштан Л.Г., Дзюбак Л.С., Лисюк М.Г.

Були ухвалені наступні рішення:

1. Відновити з 28.03.2022 р. освітній процес в дистанційному (синхронному та асинхронному) режимі (Білякович М.О., Грищук О.К., Токін О.П.).
  2. Установити, що для студентів, які не зможуть навчатися в дистанційному режимі пропонується навчання за індивідуальним графіком (Грищук О.К.).
  3. Надати можливість продовження строків трудових договорів (контрактів) з науково-педагогічними працівниками університету за наявності у них педагогічного навантаження до 31.08.2022 р. (Білякович М.О., Васянова Н.І.).
  4. Забезпечити своєчасну виплату заробітної плати, академічної та соціальної стипендії (Білякович М.О., Коцюруба С.М., Рябоштан Л.Г.).
  5. Науково-технічній бібліотеці університету надати відповідні послуги студентам та аспірантам, які навчаються в дистанційному режимі (Мірошник О.М.).
  6. Продовжити роботу щодо забезпечення життєдіяльності університету та відокремлених структурних підрозділів в умовах воєнного стану (Булах О.І., Хейловський А.І.).

Ректор                                                                          Микола ДМИТРИЧЕНКО