Засідання координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану

29 березня 2022 р. під головуванням ректора університету М.Ф. Дмитриченка відбулося засідання ректорату – координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану.

Присутні: Дмитриченко М.Ф., Білякович М.О., Булах О.І., Грищук О.К., Славінська О.С., Токін О.П., Лозова Л.Ф., Рябоштан Л.Г., Харута В.С., Кухтик В.В.

1. Ухвалили звернення ректорату – координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану та профкому до співробітників Національного транспортного університету щодо фінансової підтримки Збройних Сил України.
  2. Заслухали інформацію першого проректора Біляковича М.О. та помічника проректора Токіна О.П. про вжиті заходи щодо відновлення освітнього процесу в дистанційному (синхронному та асинхронному) режимі з 28.03.2022 р.
  3. Заслухали інформацію проректора з навчальної роботи Грищука О.К. щодо організаційної роботи зі зверненнями здобувачів вищої освіти.
  4. Розглянули інформацію проректора з наукової роботи Славінської О.С. щодо організації науково-дослідної роботи в університеті в умовах воєнного стану.
  5. Заслухали інформацію проректора з навчальної роботи та соціально-економічного розвитку Булаха О.І. щодо забезпечення життєдіяльності університету та координації співпраці з адміністративними, правоохоронними органами та органами територіального захисту.
  6. Заслухали інформацію начальника планово-фінансового відділу Рябоштан Л.Г. щодо своєчасної виплати заробітної плати, академічної та соціальної стипендії.
  7. Заслухали інформацію заступника начальника відділу кадрів Лозової Л.Ф. щодо продовження строків трудових договорів (контрактів) з науково-педагогічними працівниками університету.
  8. Розглянули інформацію помічника ректора Хурути В.С. щодо стану роботи з акредитації освітніх програм та міжнародної діяльності університету.

Ректор                                                                          Микола ДМИТРИЧЕНКО