Завершення 79 наукової конференції Національного транспортного університету

79 Наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету
(17 – 19 травня 2023
 року)

19 травня 2023 року під головуванням проректора з наукової роботи, професора Славінської О.С, першого проректора, професора Грищука О.К. та проректора з навчальної роботи професора Харути В.С. відбулося заключне засідання секцій  79-ї наукової конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету: «Діяльність закладів вищої освіти у сфері трансферу технологій»; «Реалізація освітнього та наукового процесу в умовах європейської інтеграції» та «Перспективні напрямки відновлення та розбудови транспортної інфраструктури України».

У роботі секцій взяли участь 45 викладачів, співробітників, аспірантів та студентів. Актуальні та змістовні доповіді представили професори
Харута В.С., Усиченко О.Ю., доценти Шевчук Л.О., Давиденко О.О., Крюковська Л.І., Заворотний С.М., студентка Мінаєва К.А.

Рішення з результатів роботи конференції розміщено на сайті університету.