Зустрiч студентiв з керівником Державного агентства автомобільних доріг України Славоміром Новаком

13 лютого 2018 року за ініціативи керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака вперше відбулася зустріч зі студентами Національного транспортного університету та Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

На зустрічі дуже жваво обговорювали питання престижності професії дорожника, децентралізації доріг, фінансування галузі і роботи Дорожнього фонду, будівництва концесійних доріг, нових технологій будівництва та ремонту, перспектив переоснащення державних дорожніх підприємств сучасною технікою, питаннями безпеки дорожнього руху та інтелектуальних транспортних систем, а також дефіциту професійних молодих кадрів як в структурах Укравтодору, так і в інших підприємствах дорожньої галузі.

Керівник Укравтодору запевнив студентство, що Україна прямує до рівня європейської держави, яка має реконструювати та будувати дорожню мережу країни, що відповідає всім сучасним вимогам.

Студентство, як майбутніх спеціалістів та фахівців з будівництва та інженерії, також цікавило питання працевлаштування та набуття практичного досвіду.

На ці питання голова Укравтодору відповів так: «Мені приємно бачити молодих людей, які обрали професію дорожника і які мають бажання не тільки працювати в цій галузі, але й змінювати її на краще. Ви обрали чудову професію. Це професія майбутнього. В Європі в цій галузі працювати престижно та перспективно. Це шанована і добре оплачувана робота». А що стосується практичного досвіду, то очільник зауважив, що « найцінніше в нашій роботі – це досвід. За роки навчання його важко здобути. Але можна розпочати процес його здобуття. Хочу запропонувати запровадження практики для найкращих студентів НТУ та ХНАДУ в Укравтодорі та підпорядкованих організаціях. Така практика навчання студентів є популярною в Польщі та інших країнах Європи».

Наприкінці зустрічі керівник Укравтодору побажав успіхів, висловив сподівання щодо майбутньої співпраці та зауважив, що попереду ще багато роботи і цю роботу будуть виконувати молоді фахівці.