14 листопада відбулася зустріч Студентського самоврядування Національного транспортного університету (ОСС НТУ) та ректорату університету

Від самоврядування в засіданні прийняли участь Галаган Роман – голова ОСС НТУ, Гомолко Марія – голова СВК НТУ, Полюхович Тетяна – голова ОСС АМФ, Малютіна Ірина – голова ОСС ФТБ, Тумко Станіслав – голова ОСС ФТІТ, Ващенко Ігор – голова ОСС ФМЛТ, Кобзаренко Данило – голова ОСС, Струць Владиславголова ОСС гуртожитку №1, Кірічевський Олег голова ОСС гуртожитку №2, Ясінська Карінаголова ОСС гуртожитку №3, Коваль Данилоголова ОСС гуртожитку №4, Нагорний Данилголова ОСС гуртожитку №5, від ректорату університету Дмитриченко Микола Федорович – ректор Національного транспортного університету, перший проректор – Грищук Олександр Казимирович, проректор з навчальної роботи – Харута Віталій Сергійович, проректор з навчальної роботи та соціально-економічного розвитку – Булах Олександр Іванович, т.в.о. проректора з наукової роботи – Шпиг Альона Юріївна, вчений секретар Національного транспортного університету – Мельниченко Олександр Іванович, помічник проректора – Токін Олександр Павлович, в.о. начальника відділу кадрів – Лисюк Марина Григорівна, головний бухгалтер – Коцюруба Світлана Миколаївна, начальник планово-фінансового відділу – Рябоштан Людмила Григорівна.

Під час зустрічі були обговорені ключові питання діяльності університету та залучення до їх реалізації студентського самоврядування в тому числі представництво у Вченій раді університету, Вчених радах факультетів, стипендіальній комісії тощо. Проведення навчального процесу в період військового стану, можливості участі студентства в науковій роботі, питання фінансування, стипендіального забезпечення, соціальних стипендій, проживання в гуртожитках, формування розкладу занять, можливості здійснення міжнародної академічної мобільності тощо.

Керівництво студентського самоврядування мало можливість задати питання, які їх цікавлять та отримали вичерпні відповіді на них. В ході діалогу були визначені ключові напрями подальшої співпраці, направлені на підтримку студентства, створення належних умов для здобуття вищої освіти, проживання гуртожитках та самореалізації студентів. Також, була визначена необхідність таких зустрічей в подальшому на постійній основі, оскільки лише через спілкування, можливі напрацювання щодо подальшого розвитку Національного транспортного університету та підвищення рівня підготовки фахівців.