2 вересня 2019 року

В перший навчальний день, 2 вересня 2019 року, за підтримки ректора Національного транспортного університету Дмитриченка Миколи Федоровича, декана факультету транспортних та інформаційних технологій Данчука Віктора Дмитровича, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Печерської райдержадміністрації Кудрявцевої Оксани Станіславівни та за активною участі ради студентського самоврядування факультету відбулася посвята в студенти  першокурсників факультету транспортних та інформаційних технологій (ФТІТ). Ця зустріч проходила у приміщенні Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Захід провела творча група студентів ФТІТ на чолі з керівником з громадської роботи факультету Ануфрієвою Тетяною Геннадіївною. Вони підготували для першокурсників безліч розваг, цікавої та корисної інформації про університет, квести, вікторини, майстер-класи та багато іншого. Також студентам першого курсу дали можливість продемонструвати власні творчі здібності та таланти..

Концертна програма складалася з чотирьох основних частин. Спочатку першокурсники знайомилися з творчою  групою нашого факультету, зокрема зі своїми студентськими наставниками.

Слідом за знайомством, першокурсникам запропонували пройти квест.  Він складався з десяти станцій, на кожній з яких необхідно було виконати певне завдання. Кожній з 12-ти команд було роздано аркуш із зазначенням усіх станцій квесту, за успішне проходження яких студенти отримували бали. Варто відзначити, що більшість станцій мали прямий зв’язок зі спеціальностями першокурсників: вони проходили митницю, складали комп’ютер, відгадували код, розглядали дорожні знаки, подорожували країнами Європи, писали реп та слухали музику. Під час квесту, приємною несподіванкою була локація «Перекус», де завданням першокурсників було перекусити і набратися сил на нові завдання. Масштабною була станція, на якій студенти спільно створили сучасну арт-картину, карту України, де кожен першокурсник відтворив рідне місто чи село.

Після того, як всі команди пройшли квест, а всі бали були виставлені, настав час третього блоку концертної програми – виступу першого курсу. За декілька днів до посвяти для кожної сформованої групи був приставлений їхній наставник з числа студентів, які готували першокурсників до виступу, а також обрана тематика виступу. Виступи оцінювали наші друзі, активні студенти з інших факультетів: Калитюк Платон, Буряк Аліна, Поліщук Анастасія, Бойко Андрій та Кур’ян Інна.

Коли всі команди виступили, журі приступило до підрахунку балів. А тим часом сцена актової зали Печерської райдержадміністрації не пустувала – студенти продовжували запалювати залу вибуховими танцями та красивими піснями. І ось, коли всі бали були підраховані, настав час оголосити переможців конкурсу: 1 місце – група ВП-1-1 (наставник Афонін Володимир РТ-1-1м), 2 місце – КН-1-1,2 (наставники Корнієнко Роман КН-4-1 та Ярошенко Богдан КН (ІБК)-2-2), 3 місце – МС-1-1 (наставник Ветух Олеся ТТ(МС)-2-1). Переможці отримали кубок першокурсників, а завдяки спонсорам всі призери отримали прохолодні напої.

І на завершення, всі присутні в залі разом з переможцями та активною групою вже традиційно, але дуже тепло виконали пісню «Сансара».

Нехай вогонь, запалений в очах і серцях студентів-першокурсників під час цієї зустрічі, ніколи не гасне, нехай він буде завжди з ними впродовж усього їх студентського життя.