Виконання мобільності викладачів за проектом SmaLog програми Erasmus+

В рамках виконання мобільності персоналу у Національному транспортному університеті пройшли відкриті лекції професорів факультету Ingegneria, кафедри Enterprise Engineering Римського університету Tor Vergata.

Тематики лекцій були присвячені ключовим питанням напрямку «Розумний транспорт і логістика для міст», за яким реалізовується проект, а саме:

Lecture 1 – OD matrices, Exercises
Lecture 2 – Supply model, Exercises

Lecture 3 – Path choice Assign. Models Exercises

Lecture 4 – Intelligent agents and Markovian decision problems: some applications in intelligent transportation systems -ITS
Analysis of Freight Rail-road Intermodal Demand Applying Information Technology

Lecture 5 – Urban Freight. An urban goods demand model system. Aggregate delivery tour modelling through AVM data: experimental evidences or/and Random Utility Models

Лектори – Full Professor Agostino Nuzzolo, Professor Antonio Comi, Assistant professor Antonio Polimeni

Перед початком лекції, пройшло знайомство з кафедрами факультету «Транспортні та інформаційні технології» та безпосередньо з персоналом кафедри «Транспортні системи та безпека дорожнього руху», яка є реалізатором проекту у Національному транспортному університеті.  А також відбулась екскурсія  університетом.

Презентації, що були представлені лекторами, розміщено у розділі «Корисні ресурси» дистанційного курсу навчання, який розроблено в рамках реалізації проекту SmaLog

Запрошуємо приєднуватися до дистанційного курсу, проходити навчання та користуватися матеріалами щодо напрямку «Розумний транспорт і логістика для міст».

Для реєстрації пишіть на адресу: tsbdr@ukr.net