Привітання «Укравтодору» з нагоди 75-річчя від дня заснування університету

27 вересня 2019 року на конференції трудового колективу Національного транспортного університету за запрошенням ректора М.Ф. Дмитриченка відбулася зустріч з керівником Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодору» С.Р. Новаком, який презентував Стратегію розвитку автомобільних доріг України на 2019-2024 рр. Голова «Укравтодору» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців для автомобільно-дорожнього комплексу України, активну участь у науково-дослідній роботі та у зв’язку із 75-річчям від дня заснування університету нагородив співробітників університету «Знаками Пошани», Грамотами та Подяками «Укравтодору».

Рішенням Транспортної академії України було обрано С.Р. Новака дійсним членом академіком Транспортної академії України. Ректор НТУ М.Ф. Дмитриченко привітав С.Р. Новака і вручив диплом та посвідчення Академіка ТАУ.