Звітно-виборна профспілкова конференція Національного транспортного університету

27 вересня  2019 р. відбулась звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації НТУ. Делегатами на конференцію було обрано від всіх структурних підрозділів 177 осіб.

На конференції було заслухано звіт про роботу профспілкового комітету НТУ за попередні п’ять років та звіт ревізійної комісії за цей же період.

В обговоренні доповідей виступив ректор НТУ, професор Дмитриченко Микола Федорович, який дав позитивну оцінку роботи профспілкової організації. Конференцією було прийнято рішення роботу профспілкового комітету визнати задовільною.

На конференції було обрано голову профспілкової організації НТУ та заступника голови. В результаті відкритого голосування  головою профспілкової організації НТУ обрано Кухтика Віктора Володимировича, а заступником голови Коровіну Аллу Володимирівну.

На конференції було обрано членів профспілкового комітету, яких було делеговано профспілковими комітетами структурних підрозділів на пропорційній основі. До складу профспілкового комітету ввійшли: Варфоломєєв Юрій Михайлович, Харченко Анна Миколаївна, Лаврик Іван Федорович, Уреньова Світлана Дмитрівна, Полева Наталія Миколаївна, Даніленко Інна Володимирівна, Романова Надія Анатоліївна, Малицька Алла Володимирівна, Омелянович Олексій Романович, Кущ Олексій Іванович, Гребельник Євгенія Сергіївна, Жидкова Людмила Михайлівна.

Також було обрано ревізійну комісію. За результатами голосування до складу ревізійної комісії обрані: Зіміна Інна Михайлівна, Дудка  Тамара Вікторівна та Лозова Людмила Федорівна.

Було висловлено побажання подальшої ефективної співпраці адміністрації та профспілкової організації університету.