logo

День відкритих дверей в Національному транспортному університеті (06.05.2023)

День відкритих дверей в Національному транспортному університеті (01.04.2023)

АБІТУРІЄНТАМ ДО ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ


День відкритих дверей на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України
імені Івана Черняховського 31 травня 2023 року о 15:00


РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ/ЄФВВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ У 2023 РОЦІ


УКРИТТЯ НТУ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ СПІВРОБІТНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ


Наказ про оголошення конкурсу

Національний транспортний університет оголошує конкурс на заміщення вакантних посад,
які будуть вакантні з 01.09.2023р.
 

НАКАЗ про оголошення конкурсу на заміщення посади директора ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету»


Наказ про закінчення терміну дії трудового договору (контракту) науково-педагогічних працівників

НОВИНИ

Засідання Вченої ради Національного транспортного університету

25 травня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Національного транспортного університету. Порядок денний Про організацію науково-дослідної роботи в університеті в умовах воєнного стану. Доповідала проректор з наукової роботи, професор Славінська О.С. Про роботу інформаційно-обчислювального центру з забезпечення управлінської та освітньої діяльності університету. Доповідав начальник інформаційно-обчислювального центру, професор Аль Амморі Алі Різне.

Академічна мобільність викладача Національного транспортного університету в рамках програми Erasmus+ в Політехнічний університет Валенсії (Іспанія)

У рамках реалізації академічної мобільності викладачів за Міжнародною програмою КА1 ERASMUS+ з 15 по 19 травня 2023 року в Політехнічному університеті Валенсії (UPV, Іспанія) перебував декан факультету транспортних та інформаційних технологій доктор фізико-математичних наук, професор Данчук Віктор Дмитрович. Під час стажування проф. Данчук В.Д. прочитав студентам, аспірантам, запрошеним викладачам кафедри комп’ютерної інженерії (DISCA) Школи інженерії в комп’ютерних науках Політехнічного університету Валенсії дві лекції на ...

Завершення 79 наукової конференції Національного транспортного університету

79 Наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету (17 – 19 травня 2023 року) 19 травня 2023 року під головуванням проректора з наукової роботи, професора Славінської О.С, першого проректора, професора Грищука О.К. та проректора з навчальної роботи професора Харути В.С. відбулося заключне засідання секцій  79-ї наукової конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених ...

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО