Інформація про режим роботи університету та рекомендації студентам!

Нормативно-правові та розпорядчі документи:

Наказ по Національному транспортному університету

Лист Міністерства освіти і науки України

Наказ Міністерства освіти і науки України від 12 березня 2020 р. № 392 «Про забезпечення виконання профілактичних і протиепідемічних заходів»

Лист Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитаційних візитів

Протокол засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)»

Розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності»

Рекомендації:

Рекомендації Державної установи «Центр громадського здоров`я України»

Пам`ятка Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Рекомендації для співробітників та студентів Національного транспортного університету щодо порядку виконання заходів особистої гігієни та особистої безпеки в побуті у зв`язку з поширенням грипу, ГРВІ, коронавірусу COVID-19

Ілюстративні матеріали щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19: