logo

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД «БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ»

В актовій залі Національного транспортного університету 04 березня відбувся інформаційно-просвітницький захід «Безпека дорожнього руху» для студентів 1-го курсу факультетів «Менеджмент, логістика та туризм» і «Економіка та право». На зустріч було запрошено Начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в місті Києві – Безпальчука Сергія Івановича.

Представник поліції  зауважив, що з метою збереження життя і здоров’я громадян України, а також створення безпечного вуличного руху, важливо всім учасникам дорожнього руху дотримуватись правил дорожнього руху. У формі бесіди зі студентами було надано вичерпну інформацію з правил дорожнього руху, обов’язків і прав пішоходів та водіїв, поради щодо безпечного руху пішоходам і велосипедистам.

Сергій Безпальчук розповів про трагічні наслідки нехтування правилами дорожнього руху. Однією з головних причин високого рівня аварійності в Україні є низька дисципліна учасників дорожнього руху, особливо пішоходів, які недбало ставляться до елементарних правил дорожнього руху.

Кожна людина має замислитись над цінністю власного життя і життя своїх рідних, близьких, друзів та інших учасників дорожнього руху. Пам’ятайте, що Ваше життя – у Ваших руках.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО