Інформація про режим роботи університету та рекомендації студентам!

Нормативно-правові та розпорядчі документи:

Наказ по Національному транспортному університету

Розпорядження Першого проректора №4 від 16.03.2020р. «Про проведення освітнього процесу
в дистанційній формі навчання»

Розпорядження Першого проректора №5 від 13.04.2020р. «Про організацію та здійснення освітнього процесу в умовах карантину»

Розпорядження Першого проректора №6 від 22.04.2020р.

Розпорядження Першого проректора №7 від 05.05.2020р.

Рекомендації Науково-методичної ради Національного транспортного університету з організації та здійснення освітнього процесу в умовах карантину

Наказ по Національному транспортному університету №78 від 17.03.2020р. «Про запровадження дистанційної роботи»

Наказ по Національному транспортному університету №83 від 06.04.2020р. «Про підвищення готовності об`єктової  підсистеми цивільного захисту НТУ»

Лист Міністерства освіти і науки України