Науково-практичний семінар «IТ-Платформа онтологічних інформаційно-аналітичних експертних систем»

seminar

16 листопада 2016 року в Національному транспортному університеті  відбувся науково-практичний семінар «ІТ-Платформа онтологічних інформаційно-аналітичних експертних систем». Доповідач – д.т.н. Стрижак Олександр Євгенійович Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України, який висвітлив питання  можливого впровадження інформаційно-аналітичної системи в дорожньо-транспортну систему України.

В роботі семінару прийняли участь професори, доценти  НТУ, науковці, молоді вчені, магістри та аспіранти. Роботу семінару розпочав перший проректор-проректор з наукової роботи Дмитрієв Микола Миколайович.

В обговоренні виступили науковці університету: Гамеляк І.П., Онищенко А.М., Лясковський В.П., Марчук О.В.