Посвячення у студенти першокурсників НТУ

1-го вересня  на Співочому полі відбулася урочиста церемонія посвячення у студенти першокурсників Національного транспортного університету.

З вступним словом до першокурсників, їх  батьків та близьких звернувся ректор університету професор Дмитриченко Микола Федорович.

В заході взяли участь та виступили запрошені гості, серед яких:

• Перший міністр транспорту України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, народний депутат 2 та 4 скликань, голова Федерації роботодавців транспорту України Климпуш Орест Дмитрович;
  •  Голова правління ПАТ УкрАВТО Козис Олександр Миколайович;
  • Генеральний директор ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» Васадзе Ніна Таріелівна;
  • Голова правління «NIKO» Шелюг Андрій Валерійович;
  • Директор департаменту будівельних машин компанії «Цеппелін Україна» Фарід АбуХадід;
  • Директор НДІ «ДерждорНДІ» Нагайчук Василь Михайлович

Під час урочистої церемонії відбулася передача від ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО», яке входить до складу ПАТ УкрАВТО, двох нових автомобілів виробництва компанії «КІА Моторс». Генеральний директор ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» Ніна Васадзе сказала: «Як офіційний дистриб’ютор КІА в Україні ми підтримуємо глобальну політику «КІА Моторс» з корпоративної соціальної відповідальності, спрямовану на розвиток суспільства, зокрема, через підтримку освіти. Сподіваємося, що можливість використання новітніх досягнень КІА зробить свій внесок у поліпшення якості підготовки студентів Національного транспортного університету».