СТУДЕНТИ НТУ ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЛОГІСТИКИ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 6 грудня 2017 року з 17 по 19 квітня 2018 року у Харківському Національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2017/2018 навчального року серед студентів 4-5 курсів вищих навчальних закладів зі спеціальності «Логістика».

Завдання з Олімпіади включало в себе комп’ютерне тестування та вирішення задач.

Студенти Національного транспортного університету – Петровська Н.Л. (ЛГм-І-1), Соловей С.М.(ЛГ-ІV-2) та Ткач А. В. (МНт-ІІ-2) під керівництвом викладачів кафедри транспортного права та логістики Петуніна Андрія Володимировича та Халацької Ілони Ігорівни взяли активну участь в Олімпіаді.

За підсумками Олімпіади студенти нашого навчального закладу здобули дві перемоги:

Друге місце – Петровська Н.Л.

Третє місце – Соловей С.М.

Вітаємо учасників з перемогою! Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!