Екскурсія на виробничу базу ТОВ «Сканія Україна», з приводу завершення конкурсу на краще зовнішнє оформлення моделі ScaniaSilverLine

20 грудня 2016 року на запрошення партнера Національного транспортного університету ТОВ «Сканія Україна», з приводу завершення конкурсу на краще зовнішнє оформлення моделі ScaniaSilverLine, студенти, які приймали участь в конкурсі та викладачі, мали можливість здійснити екскурсію на виробничу базу одного з провідних європейських виробників великовантажної техніки.

Гостей привітно зустріли працівники підприємства «Сканія Україна» та люб’язно запропонували відвідати виробництво. Перше враження було незабутнє, всі присутні в одну мить перенеслися до Європи, а саме до Швеції.

В рамках офіційної частини заходу генеральний директор ТОВ «Сканія Україна» Войцех Ровиньскі в затишній конференц-залі ознайомив гостей із історією створення компанії, що відзначила своє 125-ліття, та яка на сьогодні працює у 100 країнах світу.

На прикладах розповів, як формуються основні цінності та пріоритети компанії: індивідуальний підхід, високоякісні рішення, сучасні нові ідеї, що в комплексі дозволяють постійно збільшувати ефективність роботи та прибутковість.

По завершенню презентації відбулося вручення заохочувальних призів всім учасникам конкурсу.

Цікава та пізнавальна була екскурсія по виробництву, присутні ознайомилися з роботою сервісної станції, дізналися і про інші послуги компанії: комунікаційні та фінансові,  навчання водіїв.