Фінал конкурсу CFA Institute Research Challenge 2019

1 березня 2019 року відбувся фінал конкурсу інвестиційних досліджень – CFA Institute Research Challenge 2019 в якому приймали участь дві команди Національного транспортного університету.

Цього навчального року у  найпрестижнішому конкурсі з інвестиційних досліджень – CFA Institute Research Challenge 2019 брали участь 180 студентів з 25 потужних українських університетів та 12 областей України.  Із 30 команд студентів, що потрапили у фінал Ukraine Local Final CFA – дві команди представляли Національний транспортний університет: кафедру фінансів, обліку і аудиту (куратор Назаренко Ярослава Ярославівна) та кафедру економіки (куратор Бойко Вікторія Валеріївна).

Студенти НТУ вперше взяли участь у конкурсі такого високого  рівня де робота над  проектом та захист їх відбувалися англійською мовою, а журі складали представники відомих світових інвестиційних компаній та Національного банку України.    Щиро вітаємо команди університету і бажаємо нових цікавих проектів, завжди досягати поставлених цілей і не зупинятися на досягнутому.