logo

Мотокоманда Національного транспортного університету другий рік поспіль здобуває Кубок України з мотокросу

Кажуть вибороти Кубок легше ніж його утримати. Рік тому, ректор університету Дмитриченко Микола Федорович побажав успіху в наступному спортивному сезоні і його слова стали пророчими.

Цього року заявилась рекордна кількість команд на фіналі Кубку України з мотокросу. Команда нашого університету, у складі десяти гонщиків, як один «єдиний механізм» успішно виступила на змаганнях у місті Буча на Київщині. В залік увійшли 10 найкращих заїздів в 10 класах мотоциклів (50 см3, 65 см3, 85 см3 клас «ПО», клас жінки, клас хобі, клас МХ2, клас Open, клас Ветеран). В класі «65 см3» Данило Сітак посів друге місце, в класі «Жінки» перше місце у Валерії Мішиної, в класі «Ветеран» переміг Костянтин Уткін, в класі «Open» друге місце зайняв багаторазовий призер чемпіонатів Європи з мотокросу майстер спорту міжнародного класу, студент Національного транспортного університету Дмитро Асманов. В першому заїзді Дмитрові не пощастило, під час старту його зачепили і він впав. Асманов останнім виїхав на дистанцію, проявив залізний характер і зумів обігнати майже всіх учасників змагань, фінішувати другим. В другому заїзді Дмитро фінішував першим з великим відривом від інших учасників змагань. Володар Кубка України з мотокросу знову стала команда Національного транспортного університету. Це вагомий подарунок до 75-річчя нашої альма-матер.