ОГОЛОШЕННЯ про проведення закупівлі послуги

Оголошення щодо надання послуги дизайну та розроблення веб платформи в рамках Грантової Угоди проекту міжнародної технічної допомоги ЄС програми Еразмус+ КА2 Розвиток потенціалу вищої освіти № 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)».

Консорціум проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)», до складу якого входять українські організації, в тому числі Інститут професійно-технічної освіти НАПН, планує розробити веб-платформу для комунікації та співпраці всіх стейкохолдерів задіяних у професійній підготовці викладачів ПТО. Розроблений концепт платформи потрібно технічно реалізувати на хостингу Інституту професійно-технічної освіти НАПН, який координує виконання цього проєктного завдання. У зв’язку з цим запрошуються до участі в конкурсі на технічну реалізацію концепту та розробку зазначеної веб-платформи, розробники, які мають необхідний досвід у веб-дизайні та розробці й володіють необхідними знаннями та вмінням для надання такого виду послуг.

Надання послуг в рамках даного проєкту, який зареєстрований Секретаріатом Кабінету Міністрів України як проєкт міжнародної технічної допомоги, має відповідати нормам статті 3 Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств, згідно якої подібні послуги не обкладаються податками (включаючи ПДВ), митними зборами або іншими стягненнями аналогічного характеру.

Консорціум готовий розглянути попередні пропозиції заінтересованих розробників з урахуванням такого:

• розробники мають позитивний досвід веб-дизайну, розроблення веб-порталів та веб-платформ;
  • розробники мають професійну команду для технічної реалізації концепту веб-платформи;
  • розробники можуть надати перелік технологій, які використовувались для технічної реалізації концепту веб-платформи;
  • розробники мають зазначити ціни у Євро, без ПДВ;
  • надання послуги буде здійснюватися за тристоронньою угодою (платник, розробник, отримувач).

Кінцевий строк надання пропозицій: 1 грудня 2021 року.

Строк надання послуги: 1 квітня 2022 року

Деалізовані вимоги щодо послуги додаються:

Технічні вимоги (pdf).
(Розробка на основі популярної CMS)

Отримувач:
Наукова установа Інститут професійно-технічної освіти НАПН України
03045, Україна, м.Київ, обл., Київ, 03045, м.Київ, провулок Віто-Литовський, 98а

Платник:

УНІВЕРСИТЕТ КОНСТАНЦА (Німеччина)

Конкурсні пропозиції просимо надсилати в електронному вигляді на електронну адресу контактної особи ІПТО:

Радкевич Олександр Петрович

+38095 08 07 287

mr.radkevych@ivet.edu.ua

mr.radkevych@gmail.com

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕОБХІДНО:

До визначених в оголошенні дати й часу надіслати на адресу замовника (вказана в оголошенні) електронний лист із зазначенням суми пропозиції та посилань на портфоліо, резюме чи попередні роботи.

До листа необхідно прикласти додатки у форматі PDF:

• Повна копія Статуту або іншого установчого документу (для юридичної особи) або інформація про код адміністративних послуг, за яким можна отримати доступ до чинних установчих документів Учасника;
  • Копія документу, що відображає інформацію про основні види діяльності ФОП (для фізичних осіб – підприємців). Таким документом може бути витяг або виписка з єдиного державного реєстру юpидичних oсiб, фiзичних oсiб-пiдпpиємцiв тa гpoмaдських формувань за 2021 рік;
  • Інформація в довільній формі за підписом службової (посадової)/ уповноваженої особи учасника із зазначенням номеру свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість чи свідоцтва про сплату єдиного податку; або номеру витягу з реєстру платників ПДВ чи витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • Копія довідки з обслуговуючої банківської установи про відкриття рахунку у євро (EUR) із зазначенням всіх банківських реквізитів станом на 2021 рік;
  • Копії рекомендаційних листів.