Підписання договору про співробітництво між Національним транспортним університетом та Товариством з обмеженою відповідальністю ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА (VIDI)

З метою сприяння розробці і впровадженню в практику передових технологій, методів та засобів експлуатації, технічного обслуговування та ремонту автомобільних транспортних засобів, їхніх систем та агрегатів, 17 березня 2023 року відбулося підписання договору про співробітництво між Національним транспортним університетом та Товариством з обмеженою відповідальністю ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА (VIDI) ректором університету Миколою Федоровичем Дмитриченком та генеральним директором ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА Яворським Максимом Олександровичем.

VIDI є лідером українського роздрібного автомобільного бізнесу. VIDI заснована в 1994 році Віталієм Джуринським та є сімейним бізнесом родини Джуринських. На ринку VIDI позиціонує себе як експерт в автомобілеволодінні, надаючи своїм клієнтам повний спектр послуг, пов’язаних з ним.

Серед основних напрямів діяльності VIDI є автомобільний, зокрема, продаж автомобілів та запасних частин, аксесуарів, супутніх продуктів та надання сервісно-технічних послуг з післяпродажного  обслуговування і кузовного ремонту автомобілів (Toyota, Mazda, MG, Opel, Nissan, Ford, Peugeot, Subaru, Volvo, Honda та інші); послуги обміну автомобілів (trade-in) та їх зворотного викупу (buy back); виробництво спеціальних та спеціалізованих автомобілів на  базі серійних шасі. Також VIDI представляє послуги з автострахування та автолізингу, логістики, є офіційним дистриб’ютором в Україні мото- і силової техніки  Yamaha, офіційним дилером мототехніки Suzuki.

Значний відсоток працівників VIDI є випускниками Національного транспортного університету, а співпраця на рівні обміну досвідом у вигляді відвідування підприємства викладачами та студентами відбувалась і раніше.

Підписаний договір відкриває нові можливості до поглиблення співробітництва: практика та подальше працевлаштування студентів; сприяння в оновленні матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу; реалізація елементів дуальної освіти.