Підписання угоди про співпрацю між Національним транспортним університетом та Державною службою України з безпеки на транспорті

20 лютого 2019 року була підписана угода про співпрацю між Національним транспортним університетом та Державною службою України з безпеки на транспорті, ректором університету Миколою Федоровичем Дмитриченко та Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Михайлом Васильовичем Ноняком.

Предметом цієї угоди є встановлення та розвиток співпраці між сторонами з метою здійснення професійної підготовки молодих фахівців в галузі безпеки на транспорті. Угодою передбачається організація на базі структурних підрозділів Укртансбезпеки виробничих, науково-дослідних, переддипломних практик та участь у спільних наукових, спортивно-культурних, соціальних та інших проектах, у тому числі міжнародних. В рамках угоди передбачено залучення кваліфікованих співробітників Укртрансбезпеки до керівництва дипломними проектами, сприяння розвитку матеріально-технічної та науково-методологічної бази Національного транспортного університету.