Проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобілі та автомобільне господарство»

Згідно з наказом ректора НТУ «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчального року»

14 лютого 2018 року в ауд. 414  о 1130 год.

буде проводитись І етап олімпіади «Автомобілі та автомобільне господарство» зі спеціальності «Автомобільний транспорт» та з навчальної дисципліни «Технічна експлуатація автомобілів».

Учасникам буде запропоновано 5 завдань з таких дисциплін навчального плану: технічна експлуатація автомобілів; основи технічної діагностики; використання експлуатаційних матеріалів; електронне та електричне обладнання автомобілів; теорія експлуатаційних властивостей автомобілів; автомобільні двигуни; основи технології виробництва та ремонту автомобілів; промислово-транспортна екологія.

Перелік конкурсних питань

За результатами виконання завдань будуть визначені та відзначені переможці першого етапу олімпіади.

Запрошуються  студенти 4 і 5 курсів університету.

Деканат АМФ, ОРГКОМІТЕТ (ауд. 410, т. 280-56-21)

Добровольський О.С., Гудіна М. І., Січко О. Є.