Святковий концерт-конкурс талановитої молоді факультету транспортних та інформаційних технологій НТУ

31 жовтня 2018 року в актовій залі Національного транспортного університету відбувся  святковий концерт – конкурс «check-in FTIT». Вже в холі актового залу відчувалася неймовірна атмосфера концерту, завдяки вперше створеній фотозоні в рамках проведення конкурсу серед груп нашого факультету.

Концерт було присвячено професійному святу до Дня автомобіліста. Розпочала його Лазаренко Аліна, студентка групи ТТ (МС) 1-1, яка вміло представила наш факультет та майбутні професії студентів. Ведучими концерту були: Корнієнко Роман – студент групи КН-ІІІ-1, обраний членами журі як «Містер факультету транспортних та інформаційних технологій 2018»; Кущенко Богдан – студент групи ТТ-2-1тех та Ярошенко Богдан – студент  групи КН (ІБК)-1-2, які подорожували країнами світу, де заcheck-in-ився ФТІТ у 2018 році.

Концерт було розпочато порадами для першокурсників від вже більш досвідчених студентів номером «Lifehack», який супроводжувався відео-пошуком аудиторії по університету.

Свою подорож талановита молодь розпочала зі стажування в Польщі, відмітивши  піснею «Uptown fank», яку яскраво виконали студенти Ромаш Андрій (група ПР-2-2), Закусило Мирослава (група ТТ-2-2тех) та Тишкевич Марина (група ТТ-3-4).

Стажування у столиці Австрії фтітовці відмітили прослуховуванням «Реквієм» Моцарта, яку неймовірно захопливо виконали Рожок Олег – студент групи ТТ-2-2тех та Макеєнко Богдан – студент групи ТТ-3-2.

Подорожуючи світом студенти завітали до Країни Вранішнього Сонця Японії, з її напрочуд швидкими інформаційними технологіями.

Неймовірну історію кохання, яка стала романтичною родзинкою цього святкового вечора, було відзнято в Австралії Ромаш Андрієм та Аббасовою Самірою.

А ще у  найромантичнішому місці світу – Парижі, стажуючись у Сорбонні, студенти відтворили дуже крутих вуличних музикантів, створивши чарівну атмосферу в залі. Гру на акордеоні віртуозно здійснив студент групи ТТ-1-2 Годонюк  Роман та чарівні дівчата  Радченко Каріна та Тишкевич Марина. Вдихаючи аромат цієї атмосфери кожна леді у залі отримала живу троянду від представників сильної статі нашого університету.

Подорожуючи країнами США студенти завітали до Голлівуду, відзнявши кліп на пісню «Режисер», та брали участь у вуличних хіп-хоп батлах Нью-Йорку.

Завітавши до Канади, де, до речі, найбільша українська діаспора, студенти відзначили: «Так  би мовити, добре там, де нас нема, але ми є всюди». Яскравим втіленням цього вислову став номер Ветух Олесі – студентки групи ТТ-1-1, яка зрештою була обрана членами журі як «Міс факультету транспортних та інформаційних технологій 2018»

Нарешті студенти повернулися до України і продовжили стажування на Батьківщині. Справжнім українським талантом відзначився  студент групи ТТ-2-1тех Кравцов Олександр, який пише музику і власні реп-тексти, та який вразив своєю енергетикою та сильним духом кожного глядача в залі.

Завітали до Надвірної, де на сцені панувала магічна атмосфера свята Івана Купала, яку відтворили Петріва Інна, студентка  групи ТТ-1-3тех, Ветух Олеся та Закусило Мирослава.

Серце кожного глядача наповнили чарівні звуки фортепіано Радченко Каріни та соло-гітари Макеєнко Богдана. Рожок Олег вразив глядачів незвичним звучанням західноафриканського барабану джембе.

Зрештою, всі дороги ведуть в Київ. І саме місто-герой прихистило таких талановитих студентів з усіх куточків України, об’єднавши їх авторською піснею «Україна» Тетяни Ромах з групи ДЗ-1-1.  Ми всі різні, але об’єднує нас любов до Батьківщини.

Фінальним акордом концерту талановитої молоді стала пісня «Сансара» у виконанні всіх учасників концерту під звуки соло-гітари Макеєнка Богдана. Зал аплодував стоячи!

Варто відзначити, що багатогодинні репетиції та постановка номерів відбулася завдяки художньому керівнику Ануфрієвій Тетяні Геннадіївні.

Свято закінчилося привітанням проректора з навчальної роботи Грищука Олександра Казимировича та декана факультету транспортних та інформаційних технологій  Данчука Віктора Дмитровича, які вручили всім учасникам святкового концерт–конкурсу подяки та подарунки у вигляді чашок з емблемою факультету.