Волонтерська допомога Національному транспортному університету від професорсько-викладацького складу Університету сталого розвитку Еберсвальде та консалтингової компанії C.C.Buchner21

Від імені викладачів та студентів Національного транспортного університету висловлюємо щиру подяку старшому консультанту німецької консалтингової компанії C.C.Buchner21 доктору Харальду Бендеру за ініціативу придбання генератора для нашого університету. Ми високо цінуємо бажання допомогти українським закладам вищої освіти, яке сформувалося у ході спільного виконання проєкту “Українсько-німецька освітня мережа для цифрової трансформації екологічної освіти” ініційованого Університетом сталого розвитку Еберсвальде та профінансовано німецькою агенцією академічних обмінів DAAD.

Ми щиро вдячні за допомогу генеральному директору C.C.Buchner21 Андреасу Герстеру, старшому консультанту C.C.Buchner21 Харальду Бендеру, цифровому консультанту з Гамбурга Рейнхарду Хеггеманну та його друзям, викладачу та економісту з Ольденбурга Норберту Бернхольту, теологу та письменнику з Адельсборну Бернду Вінкельманну, тренеру та супервізору з Хаттінгена Петеру Гірмендонку та іншим нашим німецьким друзям та партнерам.

Ваша ініціативність, солідарність і готовність допомагати українцям протистояти російській агресії дозволяє нам продовжувати навчання студентів і готувати молодих фахівців для підтримки та відновлення України.