Ювілейна конференція з нагоди 25-річчя заснування Транспортної Академії України

2 червня 2017 року в Національному транспортному університеті відбулась ювілейна, з нагоди 25 річчя від дня заснування, конференція Транспортної Академії України. На порядку денному були такі питання: доповідь Президента Транспортної Академії України Дмитриченка М.Ф, звіти  керівників наукових центрів ТАУ, затвердження Статуту Транспортної Академії України  (Віце-президент – головний вчений секретар ТАУ Дмитрієв М.М.), затвердження «Положення про конкурс на кращу наукову роботу Транспортної Академії України» (Рутковська І.А), звіт ревізійної комісії ТАУ (голова ревізійної комісії ТАУ Сахно В.П), вибори дійсних членів (академіків) та член-кореспондентів ТАУ.

В роботі конференції взяли участь 65 членів академії з різних регіонів України. Кращі члени академії були нагороджені Почесними Грамотами ТАУ.