Засідання координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану

01 березня 2022 р. під головуванням ректора університету М.Ф. Дмитриченка відбулося засідання ректорату – координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану.

Прийнято рішення:

1. Науково-педагогічним працівникам виконувати навчально-методичну та наукову роботу у дистанційному режимі відповідно до затверджених індивідуальних планів.

Проректори О.К. Грищук, О.С. Славінська.

1. Організувати роботу інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) університету, спрямовану на інформаційну безпеку університету.

Перший проректор М.О. Білякович, директор ІОЦ Алі Аль-Амморі.

1. Створити нові інформаційні групи «Вчена рада університету» та «Ректорат».

Проректор О.К. Грищук, вчений секретар О.І. Мельниченко, помічник ректора В.С. Харута.

1. Забезпечити координацію діяльності університету з адміністративними, правоохоронними органами та органами територіального захисту району та міста. Підтримувати постійний зв’язок з відокремленими структурними підрозділами університету.

Перший проректор М.О. Білякович, проректор О.І. Булах.

1. Продовжити роботу щодо забезпечення безпеки у корпусах, гуртожитках та на території університету.

Проректор О.І. Булах, начальник відділу охорони А.І. Хейловський.

1. Забезпечити своєчасне нарахування та виплату соціальної стипендії студентам університету.

Проректор О.К. Грищук, начальник ПФВ Л.Г. Рябоштан, головний бухгалтер С.М. Коцюруба.

Ректор                                               Микола ДМИТРИЧЕНКО