Виїзні лабораторні роботи студентів та викладачів кафедри інженерії машин транспортного будівництва на підприємстві ACORD Component Repair

В рамках реалізації договору про співпрацю між Національним транспортним університетом та «Цепелін Україна ТОВ», 23 листопада 2023 року студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» відвідали виробничу базу компанії ACORD Component Repair та виконали лабораторні роботи на унікальному та єдиному в Україні стенді виробництва Rexroth для випробування та налаштування гідравлічних насосів та моторів з імітацією реальних робочих умов.

ACORD Component Repair входить до структури «Цепелін Україна ТОВ» та є єдиним в Україні сервісним партнером світового лідера гідравліки Bosh Rexroth. Компанія надає послуги з ремонту гідроагрегатів будівельної, комунальної, гірської, а також сільськогосподарської техніки світових виробників.

В подальшому заплановано проведення лабораторних робіт студентів та викладачів кафедри інженерії машин транспортного будівництва на підприємстві ACORD Component Repair на постійній основі.