ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ АВТОМЕХАНІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

У святковій атмосфері 01 лютого 2019 року відбулось урочисте вручення дипломів «магістра» випускникам автомеханічного факультету Національного транспортного університету.

Екзаменаційні комісії, що працювали на автомеханічному факультеті, розглянули 143 магістерські роботи. З них захищено: на «відмінно» – 76, з оцінкою «добре» – 60, «задовільно» – 7.

За результатами навчання в університеті та захисту магістерських робіт на «відмінно» 32 випускники отримали дипломи з відзнакою.

Щиро привітали випускників перший проректор, професор Білякович М.О., декан автомеханічного факультету, професор Матейчик В.П., відповідальний секретар приймальної комісії, професор кафедри «Автомобілі» Філіпова Г.А., завідувачі кафедр.

Стрункі та мужні юнаки і тендітні та чарівні дівчата знаходились у круговерті змішаних почуттів: радість отримання омріяного диплому, відчуття свободи переплелися зі спогадами минулих років, розлукою зі студентськими друзями та хвилюванням перед зустріччю з майбутнім. Але цей день буде для них одним із найщасливіших у житті.

Бажаємо нашим дорогим магістрам міцного здоров’я і щастя, терпіння та стійкості, натхнення й удачі, завжди вірити в себе і свої сили, залишатися впевненими, наполегливими та ініціативними, ставити цілі та досягати їх.

Попереду відкритий для вас безмежний світ, і нехай кожен з вас знайде у ньому своє місце і досягне успіху. Завжди раді бачити вас у рідному Національному транспортному університеті. Щасти вам!!!