Вручення дипломів магістрів випускникам факультету менеджменту, логістики та туризму Національного транспортного університету

31 січня випускникам факультету менеджменту, логістики та туризму в актовій залі Національного транспортного університету в урочистій обстановці було вручено дипломи освітнього рівня магістр. Серед 170 випускників, 54 студенти отримали диплом з відзнакою та подяку від ректора за відмінне навчання та здобутки у науковій діяльності.

З вітальними до випускників словами від ректора Національного транспортного університету Дмитриченка Миколи Федоровича виступив проректор з навчальної роботи Грищук Олександр Казимирович, а також декан факультету Бакуліч Олена Олександрівна, завідувачі випускових кафедр Ложачевська Олена Михайлівна, Воркут Тетяна Анатоліївна, Базилюк Антоніна Василівна, Ципко Вікторія Віталіївна та заступник декана факультету Заяц Ольга Василівна. Магістрам побажали міцного здоров’я, сил та хисту на реалізацію усіх задумів та мрій, а також щоб вони не забували викладачі та рідну alma mater.

В свою чергу від студентів зі словами вдячності професорсько-викладацькому складу та керівництву університету виступила випускниця освітньої програми менеджмент організацій та адміністрування Олійник Анастасія.

Щасливої дороги випускники, успіхів на Вашій життєвій ниві, хай Вам щастить!