Концерт-конкурс талановитої молоді факультету транспортного будівництва

2 листопада 2017 р. в актовій залі НТУ пройшов концерт-конкурс талановитої молоді факультету транспортного будівництва. Право вести відповідальну концертну програму було надано найкращим студентам ФТБ: Куценко Марії та Плитусу Ростиславу.

Склад журі концерт-конкурсу: проректор з навчальної роботи Грищук О.К., декан ФТБ Славінська О.С, заступники декана Цибульський В.М. та Кондрюкова І.О., та голова профкому студентів та аспірантів НТУ Кущ О.І..

Підрахування оцінок журі велося лічильною комісією, в яку входили представники студентства: Сіпко В. та Пісенко В..

За результатами конкурсу були вибрані найкращі номери: пісня «Бьет Бит», вокал Островерха Яна група БД-ІІІ-1, жонглювання Велитченко Олексій група БД-ІІІ-1; вистава «Здача екзамену» студенти групи ГЗ-ІІ-1; пісня «Сам собі країна», вокал Куценко Марія група ОМ-ІІІ-1; танцювальний батл Скоропадський Віктор група БІ-ІІ-1тех. і Макабула Софія група БІ-ІІ-1 та інші. Визначені претенденти на участь у конкурсі «Міс та Містер НТУ»: Макабула Софія та Скоропадський Віктор, а також названа найактивніша академічна група БД-ІІІ-1. Переможців найкращих номерів нагородили численними призами, серед яких білети в кіно, сертифікати на відвідування картингу, боулінгу, ковзанки, більярду тощо.

Окрему подяку декан ФТБ Славінська О.С. вручила спеціалізованій школі № 96 ім. Антонова, дванадцять школярів якої показали на сцені неймовірний танцювальний номер.