Реалізація програми ERASMUS+ в НТУ

Під час другого дня мобільності в рамках програми ERASMUS+ керівника міжнародного відділу Жешувського технологічного університету Ms. Ewa Kaczan-Winiarska та провідної співробітниці відділу Ms. Monika Mistur-Góral, відбулись зустрічі з деканом факультету менеджменту, логістики та туризму, координатором Еразмус+ програми Національного транспортного університету проф. Бакуліч О.О. та деканом автомеханічного факультету проф. Матейчиком В.П.

Під час зустрічей було обговорено можливості подальшої співпраці між університетами в рамках програми Erasmus+ для студентів та співробітників факультету менеджменту, логістики та туризму та автомеханічного факультету Національного транспортного університету.

Після обговорення питань подальшої співпраці між університетами була організована екскурсія лабораторіями автомеханічного факультету. Під час екскурсії заступник декана автомеханічного факультету, доцент Цюман М.П. представив гостям з Жешувського технологічного університету лабораторії випробування двигунів, автомобілів, Навчально-науковий центр автомобільного транспорту, Навчальний науково-виробничий комплекс «НТУ–MOTUL», Науковий та навчальний центр дорожніх машин.

У лабораторії випробування двигунів її завідувачем Павленком В.О. співробітницям Жешувського технологічного університету були продемонстровані учбові і науково-дослідницькі установки для визначення характеристик сучасних двигунів внутрішнього згоряння.

У лабораторії кафедри автомобілів інженер Разбойніков О.О. ознайомив гостей з особливостями досліджень характеристик основних вузлів сучасних автомобільних транспортних засобів.

У Навчально-науковому центрі автомобільного транспорту гостей університету ознайомили з основними процесами діагностування технічного стану та обслуговування сучасних автомобілів.

У Навчальному науково-виробничому комплексі «НТУ–MOTUL» доцент кафедри технічної експлуатації автомобілів і автосервісу Павловський М.В. продемонстрував гостям можливості сучасного обладнання для дослідження властивостей автомобільних експлуатаційних матеріалів, наданого університету фірмою MOTUL.

У Науковому та навчальному центрі дорожніх машин доцент кафедри дорожніх машин Високович Є.В. розказав гостям про особливості організації лабораторних робіт та наукових досліджень на базі сучасних дорожніх машин та спеціалізованого обладнання, наданих університету фірмою «Zeppelin-Україна» – офіційним представником в Україні компанії «Caterpillar».

Після екскурсії перед гостями з Жешувського технологічного університету виступив з презентацією начальник Міжнародного освітянського центру інформаційних технологій, доцент Лясковський В.П.