Співпраця Національного транспортного університету і Черкаського державного технологічного університету — новий поштовх для успішного розвитку вищої освіти

14 липня 2021 року під час онлайн-зустрічі ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко та ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор підписали Договір про співпрацю та Договір про організацію програм академічної мобільності здобувачів вищої освіти.  Це партнерство дасть можливість підвищити якість підготовки фахівців. Відповідно до підписаних документів, партнери співпрацюватимуть задля забезпечення національної кредитної мобільності.
З боку Національного транспортного університету до події долучилися: проректор з навчальної роботи Олександр Грищук, вчений секретар Олександр Мельниченко та помічник проректора Олександр Токін.
На зустрічі у Черкаському державному технологічному університеті також були присутні: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Еміль Фауре, проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко, декан факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Микола Підгорний, завідувачка кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації Людмила Тарандушка.
В обговоренні напрямів співпраці двох університетів взяла участь заступниця начальника Департаменту освіти та науки Черкаської облдержадміністрації Оксана Сімушина, яка наголосила на важливості зміцнення партнерства закладів вищої освіти  задля прогресивного розвитку освіти в Україні.
Ми співпрацюємо з Черкаським державним технологічним університетом не один рік, а підписання договорів дасть новий поштовх для розвитку успішної співпраці в умовах реформи вищої освіти в Україні, — наголосив ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко.