Участь співробітників Національного транспортного університету у міжнародній науковій конференції STUE-2022

Днями декан факультету транспортних та інформаційних технологій, професор Віктор Данчук та доцент кафедри транспортних систем та безпеки дорожнього руху Ольга Куницька взяли участь у міжнародній науковій конференції  STUE-2022  «International Conference on Smart Technologies in Urban Engineering», організованій Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова.

Наші колеги виступили з доповідями: «Effective Functioning of Intelligent Transport Systems as One of the Main Factors for Supporting Sustainable Urban Development» та «The Sustainable and Smart Mobility Strategy: Country Comparative Overview».  Їх співавторами стали європейські колеги Італії, Німеччини та Польщі.

За результатами конференції, матеріали будуть оцінені для публікації в Springer Lecture Notes in Networks and Systems. Книги цієї серії проіндексовані Scopus, INSPEC, WTI Frankfurt eG, zbMATH, SCImago та представлені на розгляд у Web of Science Core Collection.