До списку виборців, які мають право брати участь у виборах ректора НТУ, включені:

• кожен науковий, науково-педагогічний та педагогічний штатний працівник Університету;
  • представники з числа інших штатних працівників Університету, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Університету, які обрані відповідними працівниками шляхом проведених прямих таємних виборів;
  • виборні представники з числа студентів Університету денної форми навчання, які обрані студентами шляхом прямих таємних виборів.

Списки виборців в алфавітному порядку, які мають право брати участь у виборах ректора НТУ закріплені за дільницями:

Виборча дільниця № 1 у Національному транспортному університеті (м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1)

Виборча дільниця № 2 у ДВНЗ «Київський транспортно-економічний колледж» НТУ (м. Київ, вул. Васильківська, буд.20)

Виборча дільниця № 3 у Житомирськму автомобільно-дорожнього коледжі НТУ (м. Житомир, вул. Велика Бердичівська,2)

Виборча дільниця № 4 у Надвірнянському коледжі НТУ ( м. Надвірна, вул. Соборна, буд.177)

Виборча дільниця № 5 у Барському коледжі транспорту та будівництва НТУ (м. Бар, вул. Героїв Майдану, буд.7)

Виборча дільниця № 6 у Львівському вищому професійному училищітранспортних технологій та сервісу НТУ ( м. Львів, Шевченківський р-н, вул. Ожинова, 5)