ВІТАЄМО МАГІСТРІВ-ВИПУСКНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА!

30 січня 2019 року на факультеті економіки та права відбулась урочиста подія – вручення дипломів випускникам магістрам.

Вітання та теплі побажання від ректора Національного транспортного університету професора Дмитриченка Миколи Федоровича нашим магістрам передав проректор з навчальної роботи проф. Грищук Олександр Казимирович. З вітальними словами виступили декан факультету економіки та права проф. Бондар Наталія Миколаївна, Голова екзаменаційної комісії за спеціальністю «Економіка», генеральний директор ТОВ «Дункан Моторс» та випускник НТУ Бєлік Максим Володимирович, завідуюча кафедри філософії та педагогіки  проф. Богачевська Ірина Вікторівна, заступник завідуючого кафедри конституційного та адміністративного права, заступник декана доц. Ярова Руслана Василівна, Мельник Дарина (магістр за спеціальністю «Економіка», Коверза Олександр (магістр за спеціальністю «Право»).

На факультеті успішно пройшли захист 90 магістрів за спеціальностями «Економіка», «Право» та «Професійна освіта (транспорт)». 26 випускників отримали подяки ректора та дипломи з відзнакою.

Привітати випускників прийшли батьки, друзі та викладачі кафедр факультету.

Від щирого серця усього професорсько-викладацького складу факультету хочемо побажати нашим випускникам успіхів, цікавих перемог, великих висот і легких доріг по життю, особистого щастя, мирного неба і рідної землі під ногами. Ви – молодці! Ми пишаємось вами!

Пам’ятайте про свій університет!