ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ 75-РІЧЧЮ ФАКУЛЬТЕТУ ТРАНСПОРТНОГО БУДІВНИЦТВА

26 листопада відбувся ювілейний концерт, присвячений 75-річчю факультету транспортного будівництва. Факультет – ровесник університету: він створений у далекому 1944 р.

Святковий концерт ФТБ був урочисто відкритий проректором з навчальної роботи – Грищуком Олександром Казимировичем та деканом факультету – Славінською Оленою Сергіївною.

На концерт були запрошені поважні гості – провідні представники дорожньо-будівельної галузі, які привітали факультет з ювілейною датою зі сцени: заступник начальника відділу проектних робіт департаменту розвитку мережі доріг Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» Аксьонов Сергій Юрійович, радник міністра інфраструктури України Стьожка Віталій Володимирович, директор Державного підприємства «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгiна» Безуглий Артем Олександрович, генеральний директор Комунальної корпорації «Київавтодор» Густєлєв Олександр Олександрович, директор Державного підприємства «Укргіпродор» Антонюк Олег Васильович, Директор Державного підприємства «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» Шиндор Майя Володимирівна.

Цікавою концепцією святкового концерту ФТБ була спільна участь студентів та викладачів. З нагоди 75-річчя ФТБ кафедри підготували стенди, виставки та презентації, які було продемонстровано на концерті у вигляді фото-конкурсу кафедр. Номери гармонічно були поєднані з врученням різних грамот та подяк  від органів державної та місцевої влади, провідних організацій та установ дорожньо-будівельної галузі. Також на концерті були відзначені грамотами та ювілейними значками відмінники факультету, а виконавці номерів отримали сертифікати в кіно. Викладачі факультету, які активно займалися підготовкою до урочистостей з нагоди 75-річчя факультету отримали призи – подарункові сертифікати.

Окремої уваги заслуговувала тематична фотозона факультету, яка примушувала відвідувачів концерту поринати в атмосферу історії ФТБ. Тут були і ретро-фотографії, прилади, знаряддя праці та навіть спецодяг дорожньо-будівельних робітників.