prorektor-z-soc-ek-rozvitku

Булах Олександр Іванович

проректор з навчальної роботи та соціально-економічного розвитку Національного транспортного університету

Науковий ступінь, вчене звання:

кандидат технічних наук, доцент

Досягнення:

Заслужений працівник освіти України, академік Транспортної академії України, нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та галузевими нагородами “Відмінник освіти України”, «Петро Могила», відзнакою МВС України «За сприяння органам внутрішніх справ України».

Біографія:

Народився 21 вересня 1952 року в м. Києві. Після закінчення середньої школи в 1969 році поступив у Київський автомобільно-дорожній інститут (КАДІ), інженер шляхів сполучення за фахом “Автомобільні дороги”.

З 1973 по теперішній час працює в Київському автомобільно-дорожньому інституті. З 1977 р. по 1980 роки навчався в аспірантурі.

1977 рік – зав. лабораторією кафедри будівництва та експлуатації доріг КАДІ.

1988 рік – зав. виробничою практикою КАДІ, старший викладач кафедри будівництва та експлуатації.

В 1999 році захистив кандидатську дисертацію. В 2000 році обраний член-кореспондентом Транспортної академії України.

З 1995 р. – проректор по адміністративно-господарської роботи.

З 2000 р. – проректор з соціального розвитку та зовнішніх зв’язків.

З 2003 р. – проректор з соціально-економічного розвитку.

Сфера наукових інтересів – експлуатація автомобільних доріг, безпека руху.

Приймальня: 01010 Україна, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1, к. 316.
Телефон: +38 (044) 280-83-79
E-mail: bul@ntu.edu.ua